Dotace na zateplení rodinných domů díky programu NZÚ

Díky spolupráci s naší firmou se tak dočkali dotace na zateplení ...

Našemu týmu se podařilo získat dotace na zateplení rodinných domů ve výši více jak 1 500 000 Kč! Díky spolupráci s naší firmou se tak dočkali dotace na zateplení majitelé rodinných domů v obcích Citonice a Načeratice.

O programu Nová zelená úsporám

Program Nová zelená úsporám je nejefektivnější a nejdéle trvající dotační program, který se zaměřuje na energetické úspory rodinných a bytových domů. Majitelé rodinných a bytových domů mohou žádat podporu například na zateplení, výměnu oken a dveří, výměnu nevyhovujícího zdroje energie nebo na pořízení fotovoltaiky.

Dotace přehledně a v číslech

V Obci Citonice nechal majitel zateplit fasádu a podlahy, také nechal vyměnit okna a dveře a přidal stínící techniku. Máme obrovskou radost, že výsledná dotace byla více než 820 000 Kč.

Majitel v obci Načeratice nechal rovněž zateplit fasádu a podlahy, přidal také zateplení stropu a provedl výměnu oken a dveří. Mimo zateplení se v tomto případě řešila i dotace na výměnu nevyhovujícího zdroje tepla za tepelné čerpadlo a výsledná získaná dotace byla více než 710 000 Kč.

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim klientům za jejich důvěru v naše schopnosti a přejeme jim, aby si v nově opravených domech užívali spokojený a příjemný život.

Jak vám můžeme pomoci?

Pokud i vy přemýšlíte o rekonstrukci vašeho rodinného domu neváhejte se na nás obrátit. Ať již hodláte zateplovat, vyměnit nevyhovující zdroj vytápění nebo například pořídit si fotovoltaiku, jsme zde pro vás, abychom vám pomohli splnit všechny potřebné kroky pro úspěšné získání dotace. Konzultace jsou u nás zdarma.

 

Kontaktní údaje:

tel: +420 731 623 492

email: info@optimalconsulting.cz