Dotace na úsporná opatření provozů ve veřejných budovách

Budou vyhlášeny výzvy Operačního programu životního prostředí, které mají za cíl podporovat snížení energetické náročnosti ...

V březnu tohoto roku by měly být vyhlášeny výzvy Operačního programu životního prostředí, které mají za cíl podporovat snížení energetické náročnosti nebo zvýšení energetické účinnosti gastro provozů, prádelen a dalších technologických provozů ve školství, sociálních službách a jiných veřejných budovách.

 Kdo může žádat?

Obce, kraje, veřejnoprávní instituce, příspěvkové organizace, organizační složky státu, školy a školská zařízení, nadace, církve, státní i národní podniky, obchodní společnosti a další.

Předpokládaný příjem žádostí 1. dubna: Ideální čas nachystat si podklady!

Vyhlášení výzev je plánováno na březen tohoto roku, s předpokládaným zahájením příjmu žádostí 1. dubna a koncem příjmu žádostí 3. března 2025. To znamená, že máte dostatek času na přípravu vašeho projektu a podání žádosti.

Výše dotace 50 % celkových způsobilých výdajů

Dotace pokryje až 50 % z celkových způsobilých výdajů vašeho projektu. Toto financování vám může významně přispět k realizaci vašich plánů na zlepšení energetické účinnosti a snížení nákladů na energie.

Nezávazná konzultace ZDARMA!

Jako firma s dlouholetou praxí v oblasti získávání dotací vás povedeme celým procesem od začátku do konce. Ať už se jedná o přípravu žádosti, technické řešení nebo projektový management, náš tým je zde pro vás. Neváhejte se na nás obrátit, rádi s vámi probereme váš záměr při nezávazné konzultaci.

Získejte dotaci a šetřete životní prostředí i své náklady!

Kontaktujte nás:

tel: +420 731 623 492

email: info@optimalconsulting.cz