Dotace na obnovu místních komunikací

Podařilo získat pro obce neuvěřitelných 21 945 547 Kč

Díky úspěšné spolupráci s naším týmem se podařilo získat pro obce neuvěřitelných 21 945 547 Kč na opravu místních komunikací. Tento úspěch otevírá dveře k významnému zlepšení bezpečnosti v mnoha obcích.

V roce 2024 se díky těmto prostředkům dočkají oprav komunikací minimálně v šesti obcích: Hnanice, Kravsko, Slup, Vémyslice, Štítary a Mladoňovice. Je důležité zmínit, že kromě těchto obcí mají šanci na získání podpory i další dvě obce – Horní Kounice a Borotice, které jsou v současné době na pořadí jako náhradníci a podpora jim s velkou pravděpodobností bude také připsána. V rámci naší spolupráce jsme pro každou obec podali žádost a udělali výběrové řízení.

Dotace v číslech:

Detailní přehled získaných dotací pro jednotlivé obce poskytuje představu o rozsahu plánovaných prací. Každá obec obdržela finanční prostředky přizpůsobené jejím specifickým potřebám a plánovaným projektům. Podpora umožní obcím realizovat projekty, které byly dlouho odkládány kvůli nedostatku finančních prostředků.

 

Obec Hnanice – 2 178 448 Kč

Obec Kravsko – 4 832 466 Kč

Obec Slup – 7 783 139 Kč

Městys Vémyslice – 784 052 Kč

Městys Štítary – 3 628 094 Kč

Obec Mladoňovice – 2 739 348 KčChtěli bychom tímto obcím poděkovat za poskytnutou důvěru v naše schopnosti a jsme vděčni, že některé obce do nás tuto důvěru vložily dokonce již po několikáté. Jsme si vědomi odpovědnosti, která spočívá v obnově infrastruktury a je nám ctí, že jsme mohli přispět k jejímu zlepšení.

 

Jak může naše firma pomoci Vám?

Nabízíme kompletní servis od projektové přípravy po administraci žádostí o dotace a výběrové řízení. Ať už se chystáte zrealizovat jakýkoli projekt, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi probereme Váš záměr při nezávazné a zcela bezplatné konzultaci. Společně můžeme dosáhnout významných zlepšení, která přispějí k lepší kvalitě života v našich obcích.

 

tel: +420 731 623 492

email: info@optimalconsulting.cz