25 000 000 Kč na rekonstrukci a přestavbu ZŠ a MŠ

Podařilo se nám získat více než 25 000 000 Kč na rekonstrukce a přestavbu...

V rámci výzvy od Ministerstva pro místní rozvoj ČR zaměřené na rekonstrukci a přestavbu veřejných budov, se nám podařilo získat více než 25 000 000 Kč. Výzva představuje zásadní krok k modernizaci a zlepšení podmínek pro vzdělávání našich dětí.

Dotace v číslech:
V roce 2024 se díky naší pomoci dočkají velkých změn základní školy ve Slupu a Hrádku a mateřské školy v Citonicích, Dobřínsku a Dyjákovicích. S dotacemi ve výši milionů korun (Citonice 2 127 423 Kč, Dobřínsko 934 147 Kč, Slup 8 313 064 Kč, Hrádek 7 836 588 Kč, Dyjákovice 5 798 660 Kč) proběhne rekonstrukce a přestavba těchto veřejných budov tak, aby byla zlepšena kvalita výuky pro naše nejmenší.

 

Další plány:

Je rovněž podstatné zmínit, že tyto získané dotace nejsou konečným cílem našich snah. Příležitost získat finanční podporu se otevírá i pro další obce, které aktuálně figurují na seznamu náhradníků. Konkrétně se jedná o obce Tulešice a Tasovice a městysy Višnové a Štítary. Pevně věříme, že i tyto projekty budou v rámci programu podpořeny, pokud ano, mohly by dosáhnout na dotace v celkové sumě přesahující 30 milionů korun.

Jsme nadšení, že můžeme být součástí tak smysluplných projektů a děkujeme obcím za důvěru, kterou do nás vložily. Děti jsou naše budoucnost a my jsme zde, abychom obcím pomohli poskytnout jim co nejlepší start do života.

 

Jak může naše firma pomoci Vám?

Nabízíme kompletní servis od projektové přípravy po administraci žádostí o dotace a výběrové řízení. Ať už se chystáte zrealizovat jakýkoli projekt, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s Vámi probereme Váš záměr při nezávazné a zcela bezplatné konzultaci. Společně můžeme dosáhnout významných zlepšení, která přispějí k lepší kvalitě života v našich obcích.

 

tel: +420 731 623 492

email: info@optimalconsulting.cz